Hakkımızda

EVİNİZDE YENİ TRENDLER

GRAFİTİLER EVLERİNİZE DAVET EDİLİYOR

Uzun yıllar boyunca mağazaların dekorasyonlarında ve vitrinlerinde harmanlanan, tamamı kendi tasarımlarımız ve Türkiye’de el yapımı olarak üretilen ürünlerimiz 9 yıllık bir tecrübeyle 2008 yılında markaya dönüştü. Yoğun emek ve sınırsız hayal gücüyle yarattığımız Ev Grafiti markamız, her gün eklenen yeni tasarım ve fikirlerle dekorasyon trendlerine öncülük etmektedir.

Ev Grafiti’nin sizler için tasarladığı duvar sticker’ları, bulunduğu mekânların atmosferini değiştirmek için bire bir. Renkli, dinamik ve şaşırtıcı alternatifleriyle yeni bir dekorasyon alışkanlığı yaratan ev grafitiler duvarlarda, tavanlarda, mağaza vitrinlerinde, dolap ünitelerinde, aynalarda, camlarda, iç mekân kapılarda ve hayal gücünüzün yarattığı tüm alanlar uygulanabilir. Vinil çıkartmaların en önemli özelliklerinden biri ne ekstra bir yapıştırıcı malzeme ya da kimyasal, ne de uygulama için özel bir teknik gerektirmemesidir. Yapmanız gereken beğendiğiniz desenleri seçip, uygulayacağınız mekâna karar verdikten sonra kendi stilinizi yaratmaktır.

Ürünlerimiz kolay uygulayabilmeniz için tek parçadan üretilmekte olup parçalı desenlerimiz zevkiniz doğrultusunda istediğiniz kombinasyonu yaratabilmeniz amacıyla uygulama esnekliği sağlamak için sıkıştırılmış şekilde paketlenmektedir. Uygulanışı ve bakımı oldukça kolay olan ev grafitiler çözücü madde içermeyen ürünler kullanılarak temizlenir.

STİL LABORATUARINDAN ÇIKAN YENİ BİRLEŞİMLER…

ZAMANE SAATLERİ…

PORTMANTOLAR…

PRİZ STICKERLAR...

BOY ÖLÇME CETVELLERİ...

   

Ev Grafiti © 2018